0910-54 54 104
0939-55 55 140

اسکرچ

تمامی برنامه های ساخته شده به زبان برنامه نویسی اسکرچ و مقالات آموزشیِ اسکرچ در این صفحه قرار دارند. این برنامه ها شامل دو دسته کلی بازی و انیمیشن هستند. تمام بازی ها و انیمیشن های اسکرچ که در این صفحه مشاهده می کنید با نرم افزار اسکرچ نسخه 2 Scratch Offline Editor تولید شده اند. برای مشاهده جزئیات و دانلود رایگان فایل هر یک از پروژه های اسکرچ می توانید بر روی دکمه جزئیات بیشتر هریک از پروژه ها کلیک کنید.
دانلود و آموزش نصب نرم افزار اسکرچ نسخه2
برای یادگیری چگونگی دانلود نرم افزار اسکرچ و آموزش نصب اسکرچ بر روی کامپیوتر، شما می توانید مقاله دانلود نرم افزار اسکرچ به همراه آموزش نصب اسکرچ را مطالعه نمایید.
نحوه ارسال پروژه های اسکرچ به مارکت 021
اگر دوست دارید پروژه اسکرچ خود را در سایت ما به نمایش بگذارید و به دیگر کاربران در یادگیری زبان برنامه نویسی اسکرچ کمک کنید، ابتدا در سایت market021.com ثبت نام کنید، سپس پروژه خود را از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کردید به ایمیل scratch@market021.com برای ما ارسال نمایید تا ما پروژه اسکرچ شما را به صورت رایگان در سایت قرار دهیم.
پیاده سازی سناریو بازی ها با استفاده از نرم افزار اسکرچ
کاربرانی که در در زمینه سناریو نویسی برای بازی های کامپیوتری فعالیت دارند، می توانند سناریو بازی خود را از طریق ایمیل scratch@market021.com برای ما ارسال کنند. ما سناریو بازی شما را بررسی می کنیم، اگر سناریو بازی شما با استفاده از نرم افزار ساخت بازی اسکرچ قابل پیاده سازی باشد، ما آن را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد و با نام خودتان در سایت قرار می دهیم.
فروش پیکو برد (Pico Board)
فروش ویژه پیکو برد اسکرچ آغاز شد. کاربران عزیز برای خرید پیکو برد از سایت مارکت 021 بایستی فرم ثبت سفارش را به صورت کامل تکمیل کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس هاحاصل فرمایید.

اسکرچ

تعداد محصولات موجود در این دسته 39 مورد میباشد .
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved