0910-54 54 104
0939-55 55 140

C#.NET

تمامی پروژه و آموزش هایی که با زبان سی شارپ دات نت در مجموعه مارکت 021 طراحی و پیاده سازی شده اند، یا از دیگر سایت های اینترنتی گردآوری شده است، در این صفحه برای شما عزیزان لیست شده است. شما می توانید هریک از پروژه ها C#.NET را در این صفحه مشاهده کرده و برای مشاهده جزئیات هریک از پروژه ها و دریافت فایل های پروژه، بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
نحوه ارسال پروژه های C#.NET به مارکت 021
اگر مایل هستید پروژه های خود را که با استفاده از زبان برنامه نویسی C#.NET آن را طراحی و پیاده سازی کرده اید، در سایت مارکت 021 قرار دهید و از فروش آن به نیازمندان نیز کمک کنید، می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق همان ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، پروژه های خود را به ایمیل info@market021.com ارسال کنید تا ما پروژه شما را پس از بررسی های لازم با نام خودتان در سایت قرار دهیم. پس از آن که فروشی از پروژه C#.NET ارسالی شما صورت گرفت، ما مبلغ توافق شده را به حساب شما پرداخت خواهیم نمود.
ثبت سفارش پروژه های C#.NET
همچنین شما می توانید از قسمت ثبت سفارش در سایت، پروژه سی شارپ مورد نظر خودتان را سفارش داده تا ما آن را با کمک برنامه نویسان مجموعه مارکت 021 بررسی کرده و مدت زمان و هزینه انجام آن را از طریق ایمیل به شما اعلام نماییم.

C#.NET

تعداد محصولات موجود در این دسته 3 مورد میباشد .
تعداد مقالات موجود در این دسته 0 مورد میباشد .
    موردی برای نمایش یافت نشد
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved