0910-54 54 104
0939-55 55 140

Game Maker

در این صفحه بازی ها و انیمیشن های ساخته شده با گیم میکر برای شما قرار داده شده است. برای تولید و پیاده سازی این برنامه ها از موتور ساخت بازی گیم میکر نسخه 8.1 استفاده شده است. شما می توانید برای مشاهده جزئیات هریک از پروژه های که با نرم افزار گیم میکر ساخته شده اند، بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
دانلود و آموزش نصب نرم افزار گیم میکر نسخه 8.1
اگر علاقه مند به یادگیری موتور ساخت بازی گیم میکر هستید، برای شروع بایستی این موتور ساخت بازی حرفه ای را را دانلود کرده و سپس در کامپیوتر خود نصب کنید. برای مشاهده لینک دانلود گیم میکر و آموزش نصب موتور ساخت بازی گیم میکر مقاله دانلود و آموزش نصب نرم افزار گیم میکر نسخه 8.1 را مطالعه نمایید.
نحوه ارسال پروژه های گیم میکر به سایت مارکت 021
اگر دوست دارید پروژه های را که که خودتان با گیم میکر ساخته اید را در سایت ما به نمایش بگذارید و به دیگر دوستداران و علاقه مندان ساخت بازی با گیم میکر کمک کنید، ابتدا در سایت مارکت 021 ثبت نام کنید، سپس پروژه خود را از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کردید به آدرس ایمیل info@market021.com برای ما ارسال نمایید تا ما پروژه گیم میکر شما را بررسی کرده و با توجه به مبلغ توافق شده آن در سایت قرار دهیم.
پیاده سازی سناریو بازی ها با استفاده از گیم میکر
کاربرانی که در در زمینه نوشتن سناریو برای بازی های کامپیوتری فعالیت دارند، می توانند سناریو بازی خود را از طریق ایمیل info@market021.com برای ما ارسال کنند. ما سناریو بازی شما را بررسی می کنیم، اگر سناریو بازی شما را بتوان با استفاده از نرم افزار گیم میکر نسخه 8.1 پیاده سازی نمود، ما آن را برای شما پیاده سازی نموده و با نام خودتان در سایت قرار می دهیم.

Game Maker

تعداد محصولات موجود در این دسته 1 مورد میباشد .
تعداد مقالات موجود در این دسته 1 مورد میباشد .
  • مقاله

    برای اینکه بتوانید از موتور ساخت بازی گیم میکر بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید، ابتدا باید یک نسخه از آن را در کامپیوتر خود نصب کنید. در این مقاله ما می خواهیم طریقه موتور ساخت بازی گیم میکر نسخه 8.1 استاندارد را همراه با عکس های مختلف از مراحل نصب، به شما آموزش دهیم. پروژه هایی که در سایت مارکت 021 گذاشته شده اند با این نسخه از گیم میکر؛ ساخته شده اند بنابراین برای اجرا و تغییر در این پروژه ها، شما ابتدا بایستی نرم افزار گیم میکر نسخه 8 استاندارد را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved