0910-54 54 104
0939-55 55 140

BYOB

پروژه هایی که با استفاده از زبان برنامه نویسی پاسکال در مجموعه مارکت 021 انجام شده یا از شبکه اینترنت گردآوری شده اند، در این صفحه قرار داده شده است. شما می توانید کلیات هریک از پروژه ها پاسکال را در این صفحه مشاهده کرده و برای مشاهده جزئیات هریک از پروژه ها و دریافت فایل های پروژه، بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
دانلود و آموزش نصب کامپایلر توربو پاسکال
جهت دانلود و آموزش مراحل نصب کامپایلر توربو پاسکال بر روی سیستم خود، می توانید مقاله دانلود کامپایلر توربو پاسکال نسخه 7.0 همراه با آموزش نصب همراه با آموزش نصب را مطالعه نمایید.
نحوه ارسال پروژه های Pascal به مارکت 021
اگر مایل هستید پروژه های خود را که با استفاده از زبان برنامه نویسی پاسکال آن را طراحی و پیاده سازی کرده اید، در سایت مارکت 021 قرار دهید و از فروش آن به افراد نیازمندان و کودکان بی سرپرست کمک کنید، می توانید ابتدا در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، پروژه های خود را به نشانی پست الکترونیکی info@market021.com برای ما ارسال کنید تا ما پروژه شما را پس از بررسی های لازم با نام خودتان در سایت قرار دهیم. پس از آن که فروشی از پروژه پاسکال ارسالی شما صورت گرفت، ما مبلغ توافق شده را به حساب شما پرداخت خواهیم نمود.
ثبت سفارش پروژه های Pascal
همچنین چنان چه نیاز دارید یک برنامه با پاسکال برای شما نوشته شود، می توانید مشخصات خود را همراه با جزئیات برنامه مورد نظر برای ما ارسال نمایید. برای این منظور از بایستی به قسمت ثبت سفارش در سایت بروید و اطلاعات لازم را وارد کنید. پس از آن که ما سفارش پروژه شما دریافت کنیم، آن را بررسی کرده و مدت زمان و هزینه انجام آن را از طریق ایمیل به شما اعلام خواهیم کرد.
تعداد محصولات موجود در این دسته 4 مورد میباشد .
تعداد مقالات موجود در این دسته 0 مورد میباشد .
    موردی برای نمایش یافت نشد
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved