0910-54 54 104
0939-55 55 140

محمد سعادتی

خیلی خوشحال هستم که این فرصت فراهم شد تا بتوانم در زمینه های مورد علاقه ام مطالب آموزشی و پروژه های نرم افزاری برای کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارم. هدف من از فعالیت در سایت مارکت 021 این است که بتوانم از فروش پروژه های نرم افزاری که قبلا آن ها را ساخته ام، کمکی به موسسات خیریه کنم و فقط درصد کمی از سود حاصل از فروش را صرف هزینه های جانبی طراحی و توسعه سایت کنم تا این حرکت نو همواره روبه جلو باشد و افراد بیشتری بتوانند در این کار انسان دوستانه شرکت کنند. QBasic اولین زبان برنامه نویسی بود که در دوران دبیرستان نسبت به یادگیری آن اقدام کردم. بعد از آن در دوران کاردانی با زبان برنامه نویسی C++ و دلفی آشنا شدم و در شرکت برنامه نویسی بیت (Bit) واقع در آمل به صورت پاره وقت مشغول به کار شدم. بعد از دو سال کار در این شرکت سیستم سنجش و نظارت دانشگاه آیت الله آملی را به کمک استاد عزیزم مهدی یدالهی تجزیه تحلیل نموده و یک نرم افزار با زبان برنامه نویسی دلفی برای امور اداری این بخش طراحی کردم. بعد از یادگیری نرم افزار قدرتمند SQL SERVER و زبان T-SQL با کمک استاد خوبم سرکار خانم گاپله به پیاده سازی بانک اطلاعاتی کارگزینی هیئت علمی دانشگاه تفرش اقدام کردم. در طول دوران دانشجویی با زبان های برنامه نویسی شامل C#.NET ، Delphi، C++، Pascal و Visual Basic برنامه نویسی می کردم. سال 92 در شرکت طرفه نگار (سازنده نرم افزار حسابداری هلو) استخدام شدم و تا سال 93 در این شرکت با زبان برنامه نویسی دلفی مشغول به کار بودم. به دلیل علاقه زیاد به تدریس، در دوران دانشجویی به صورت خصوصی چند سال مشغول به کار بودم و سپس بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه های تفرش و رودهن درس برنامه نویسی را به مدت 2 سال تدریس کردم. علاوه بر این در آموزشگاه های کامپیوتر معتبر دروس برنامه نویسی به زبان C++، دلفی و زبان C#.NET را به فراگیران به صورت تئوری و عملی ویژه بازار تدریس می کنم. تدریس نرم افزارهای Office و زبان برنامه نویسی اسکرچ در مدارس غیرانتفاعی تهران را از سال 94 آغاز کردم.
تحصیلات :فوق لیسانس کامپیوتر-گرایش نرم افزار
زمینه فعالیت :برنامه نویسی
سایر مهارت ها :
 • C#.NET, Delphi, C, C++, Pascal, Xmulator, Simplescalar, Noxim, Scratch, Game Maker
امتیاز : 2030
 • مقاله
  زبان برنامه نویسی اِسکرچ (Scratch)

  کلمه انگلیسی Scratch در زبان فارسی به معنای کشیدن چیزی با دست، حک کردن، ناخن کشیدن، است. اگر به حرکت دست دی جی ها که سازنده آهنگ هستند دقت کرده باشید آن ها با کشیدن دست خود بر روی صفحه دستگاه، سعی می کنند موسیقی های خلاقانه ای بسازند، در زبان برنامه نویسی اسکرچ نیز کار مشابهی صورت می گیرد. برنامه نویس دستورات مختلف اسکرچ را؛ با موس گرفته و به صفحه اسکریپت کشیده و رها می کند و آن ها را به راحتی جا به جا می کند، تا پروژه قشنگ و خلاقانه ای بسازد.

 • مقاله
  پیکو بُرد حواس پنجگانه اسکرچ

  در حال حاضر اسکرچ بهترین نرم افزار برای آموزش زبان برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان می باشد. این زبان برنامه نویسی از دستورات ساده ای تشکیل شده و برنامه نویسان می توانند با کشیدن و رها کردن دستورات (drag & drop) و چسباندن آن ها به یکدیگر به سادگی برنامه نویسی کنند. تمام برنامه هایی که با زبان برنامه نویسی اسکرچ نوشته می شوند، تنها با؛ موس و کیبورد کامپیوتر می توانند ارتباط برقرار کنند.

 • مقاله
  دانلود و آموزش نصب نرم افزار اسکرچ

  برای اینکه بتوانید از نرم افزار اسکرچ بر روی کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید، ابتدا بایستی یک نسخه از آن را در کامپیوتر خود نصب کنید. در این مقاله ما می خواهیم طریقه نصب نرم افزار اسکرچ را همراه با عکس های مختلف از مراحل نصب، به شما آموزش دهیم. مراحل گفته شده را با دقت دنبال کرده تا در کمتر از 5 دقیقه و به سادگی این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما ؛ نصب گردد.

 • مقاله

  اگر به سایت هایی که فیلم های ویدئویی، مقالات و کتاب های آموزشی و بازی های کامپیوتری دارند سری زده باشید حتما متوجه این نکته شده اید که تمامی این فایل هایی که کاربران می توانند دانلود کنند، معمولا با نرم افزار معروف WinRAR فشرده شده اند. حتی اگر از سرویس ایمیل شرکت هایی نظیر گوگل و یاهو استفاده کرده باشید حتما با این مورد برخورد کرده اید فایل هایی که؛ دوستان و همکاران شما در ایمیل برایتان ارسال می کنند

 • مقاله
  دانلود و آموزش نصب نرم افزار گیم میکر نسخه 8.1

  برای اینکه بتوانید از موتور ساخت بازی گیم میکر بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید، ابتدا باید یک نسخه از آن را در کامپیوتر خود نصب کنید. در این مقاله ما می خواهیم طریقه موتور ساخت بازی گیم میکر نسخه 8.1 استاندارد را همراه با عکس های مختلف از مراحل نصب، به شما آموزش دهیم. پروژه هایی که در سایت مارکت 021 گذاشته شده اند با این نسخه از گیم میکر؛ ساخته شده اند بنابراین برای اجرا و تغییر در این پروژه ها، شما ابتدا بایستی نرم افزار گیم میکر نسخه 8 استاندارد را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

 • مقاله
  دانلود و نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1

  در این مقاله ما قصد داریم آموزش نصب نرم افزار ساخت بازی Snap یا همان BYOB سابق را به شما آموزش دهیم. نصب نرم افزار BYOB همانند بسیاری از نرم افزرهای کامپیوتری ساده و راحت است. کافیست مراحلی که در ادامه این مقاله همراه با عکس توضیح داده شده است را انجام دهید تا در کمتر از 5 دقیقه بتوانید نرم افزار ساخت بازی BYOB را بر روی کامپیوتر خود؛ نصب کنید.

 • مقاله
  دانلود و آموزش راه اندازی شبیه ساز Xmulator

  در این مقاله ما قصد داریم که نحوه دانلود و راه اندازی شبیه سازی xmulator را بر روی سیستم عامل ویندوز 7 آموزش دهیم. از شبیه ساز xmulator برای شبیه سازی شبکه های روی تراشه (Network-On-Chip) و الگوریتم های مسیریابی در این نوع شبکه ها استفاده می شود. با دنبال کردن مراحل زیر می توانید این شبیه ساز را روی کامپیوتر خود نصب کرده و سپس از آن؛ استفاده نمایید.

 • مقاله
  دانلود کامپایلر توربو سی پلاس پلاس

  برای این که بتوانید با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) برنامه بسازید بایستی یکی از کامپایلرهای این زبان برنامه نویسی را بر روی سیستم خود نصب کرده و سپس برنامه مورد نظر خود را در آن نوشته و سپس اجرا کنید. از زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس کامپایلرهای مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به Microsfot Visual Studio، Code و Kd یا همان؛ Kdevelop و Turbo C++ Borland اشاره کرد. در این مقاله ما قصد داریم تا نحوه دانلود نصب این کامپایلر را آموزش دهیم.

 • مقاله
  دانلود کامپایلر توربو پاسکال

  برای این که بتوانید با زبان برنامه نویسی پاسکال (Pascal) برنامه بسازید بایستی یکی از کامپایلرهای این زبان برنامه نویسی را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده و سپس برنامه نویسی را در آن کامپایلر آغاز کنید. از زبان برنامه نویسی پاسکال کامپایلرهای مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به دلفی (Delphi)، FreePascal، Lazarus و توربو پاسکال (TURBO PASCAL)؛ اشاره کرد.

 • مقاله
  تولید محتوا

  اصطلاح تولید محتوا به مجموعه ای از تصاویر، متن ها، فیلم های ویدئویی و فایل های صوتی گفته می شود که در یک حوزه مشخص تهیه می شود. مخاطبان تولید محتوا می توانند دانش آموزان یک مدرسه یا کاربران یک سایت اینترنتی باشند و محتوا نیز می تواند آموزشی، خبری، علمی و ... باشد. تولید محتوا در حوزه کسب و کار آنلاین، می تواند برای یک بلاگ یا یک سایت؛ فروشگاهی و یا یک سایت سازمانی انجام شود. در این مقاله ما ویژگی های یک محتوای خوب را توضیح داده و به بررسی تاثیرات آن خواهیم پرداخت.

 • مقاله
  مراحل استاندارد طراحی سایت

  بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که هر پروژه طراحی سایت شامل یک مرحله است و آن هم طراحی و برنامه نویسی سایت می باشد. بنابراین به محض اینکه سایت خود را بر روی شبکه اینترنت از شرکت طراح سایت تحویل بگیرند، این پروژه را تمام شده می دانند. به طوری که اینگار هدفی که داشته اند به سرانجام رسیده و کار دیگری باقی نمانده است. اما این طرز فکر؛ کاملا اشتباه است و متاسفانه در بین اغلب متقاضیان پروژه های طراحی سایت وجود دارد.

عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved