0910-54 54 104
0939-55 55 140

Noxim

صفحه ای که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید، لیست پروژه ها و مقاله هایی را نشان می دهد که با شبیه ساز Noxim تهیه شده و مورد ارزیابی قرار گرفته اند. شما می توانید هریک از مقالات علمی نوشته شده در حوزه شبکه های روی تراشه که با Noxim شبیه سازی شده اند را مشاهده کرده و برای دیدن جزئیات هر یک از کارهای انجام شده روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک نمایید.
نحوه ارسال پروژه ها و مقالات در شبیه ساز Noxim
دانشجویان و اساتید محترم می توانند مقالات علمی خود که در کنفرانس های داخلی و خارجی به ثبت رسانده اند و در تهیه آن مقالات از شبیه ساز Noxim برای ارزیابی ایده خود استفاده کرده اند را برای ما ارسال نموده تا ما آن مقالات را برای فروش در سایت مارکت 021 قرار دهیم. برای اینکار می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق همان ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، مقاله یا پروژه خود را به ایمیل info@market021.com ارسال کنید تا ما آن را بررسی کرده و سپس با نام خودتان در سایت قرار دهیم.
ثبت سفارش پروژه های دانشجویی با شبیه ساز Noxim
شما می توانید از قسمت ثبت سفارش در سایت، پروژه شبیه سازی مورد نظر خودتان را سفارش داده تا ما آن را با کمک برنامه نویسان مجموعه مارکت 021 بررسی کرده و مدت زمان و هزینه انجام آن را از طریق ایمیل به شما اعلام نماییم. گروه برنامه نویسی مارکت 021 این آمادگی را دارد که در کلاس های خصوصی نحوه ورودی دادن و خروجی گرفتن از شبیه ساز ناکسیم را به دانشجویان آموزش دهد.

Noxim

تعداد محصولات موجود در این دسته 2 مورد میباشد .
تعداد مقالات موجود در این دسته 0 مورد میباشد .
    موردی برای نمایش یافت نشد
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved