0910-54 54 104
0939-55 55 140

پاسکال

شما می توانید در این صفحه بازی ها و انیمیشن های ساخته شده با استفاده از نرم افزار BYOB را مشاهده کنید. تمامی این پروژه ها که به طور کلی در دو دسته ارائه شده اند با استفاده از نرم افزار ساخت بازیBYOB نسخه 3.1 طراحی و پیاده سازی شده اند. کلیات هر پروژه همراه با یک عکس از محیط آن در این صفحه قرار داده شده است و شما می توانید برای دیدن جزئیات و دریافت فایل های پروژه های رایگان، بر روی دکمه جزئیات بیشتر هر یک از پروژه ها کلیک کنید.
دانلود و آموزش نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1
اگر علاقه مند به یادگیری نرم افزار ساخت بازی BYOB هستید، برای شروع بایستی نرم افزار BYOB را دانلود کرده و سپس در سیستم خود نصب نمایید. برای مشاهده لینک دانلود نرم افزار BYOB و آموزش نصب نرم افزار ساخت بازی BYOB می توانید مقاله نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1 را مطالعه نمایید.
نحوه ارسال پروژه های BYOB به مارکت 021
اگر مایل هستید پروژه های خود را که با استفاده از نرم افزار BYOB آن را آن را طراحی و پیاده سازی کرده اید، در سایت مارکت 021 قرار دهید تا از این طریق به کسانی که در حال یادگیری نرم افزار BYOB هستند کمک کنید، ابتدا بایستی در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، پروژه های خود را به آدرس ایمیل byob@market021.com ارسال کنید تا ما پروژه شما را پس از بررسی های لازم با نام خودتان در سایت قرار دهیم.
پیاده سازی سناریو بازی با استفاده از نرم افزار BYOB
اگر در زمینه سناریو نویسی برای بازی های کامپیوتری فعالیت دارید، می توانید سناریو بازی خود را از طریق ایمیل byob@market021.com برای ما ارسال کرده تا ما سناریو بازی شما را بررسی نماییم. چنان چه سناریو بازی شما با استفاده از نرم افزار ساخت بازی BYOB نسخه 3.1 قابل پیاده سازی باشد، ما مدت زمان و هزینه آن را از طریق ایمیل به شما اعلام می کنیم.

پاسکال

تعداد محصولات موجود در این دسته 2 مورد میباشد .
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved