0910-54 54 104
0939-55 55 140

سی پلاس پلاس

تمامی پروژه و آموزش هایی که با زبان برنامه نویسی سی شارپ دات نت در گروه مارکت 021 ساخته شده اند، یا از دیگر سایت های اینترنتی گردآوری شده اند، در این صفحه برای شما عزیزان قرار داده شده اند. شما می توانید کلیات هریک از پروژه های ++C را در این صفحه مشاهده کرده و برای مشاهده جزئیات هریک از پروژه ها و دریافت فایل های پروژه های رایگان، بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
دانلود و آموزش نصب کامپایلر سی پلاس پلاس
جهت دانلود و آموزش مراحل نصب سی پلاس پلاس می توانید مقاله دانلود کامپایلر توربو سی پلاس پلاس نسخه 3.0 همراه با آموزش نصب را مطالعه نمایید.
نحوه ارسال پروژه های ++C به مارکت 021
اگر مایل هستید پروژه های خود را که با استفاده از زبان برنامه نویسی ++C آن را طراحی و پیاده سازی کرده اید، در سایت مارکت 021 قرار دهید و درصدی از از فروش هر پروژه را برای کمک به نیازمندان و کودکان بی سرپرست اختصاص دهید، می توانید در سایت ما ثبت نام کرده و سپس از طریق ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید، پروژه های خود را به ایمیل info@market021.com ارسال کنید تا ما پروژه شما را پس از بررسی های لازم با نام خودتان در سایت قرار دهیم. پس از آن که فروشی از پروژه ++C ارسالی شما صورت گرفت، ما مبلغ توافق شده را به حساب شما پرداخت خواهیم نمود.
ثبت سفارش پروژه های ++C
همچنین شما می توانید از قسمت ثبت سفارش در سایت، پروژه سی پلاس پلاس مورد نظر خودتان را سفارش داده تا ما آن را در گروه تخصصیِ برنامه نویسیِ مارکت 021 بررسی کرده و مدت زمان و هزینه انجام آن را از طریق ایمیل به شما اعلام نماییم.

سی پلاس پلاس

تعداد محصولات موجود در این دسته 2 مورد میباشد .
عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved