0910-54 54 104
0939-55 55 140

دانلود کامپایلر توربو سی پلاس پلاس نسخه 3.0 همراه با آموزش نصب

برای این که بتوانید با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C) برنامه بسازید بایستی یکی از کامپایلرهای این زبان برنامه نویسی را بر روی سیستم خود نصب کرده و سپس برنامه مورد نظر خود را در آن نوشته و سپس اجرا کنید. از زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس کامپایلرهای مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به Microsfot Visual Studio، Code و Kd یا همان؛ Kdevelop و Turbo C++ Borland اشاره کرد.در این مقاله ما قصد داریم تا نحوه دانلود نصب این کامپایلر را آموزش دهیم.ابتدا از طریق لینک دانلود که در ادامه این مطلب قرار داده شده است، فایل فشرده شده کامپایلر توربو سی پلاس پلاس را دانلود نمایید. فایل فشرده شده را از حالت فشرده خارج نمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی خروج فایل ها از حالت فشرده، می توانید مقاله آموزش خارج کردن فایل ها از حالت فشرده را مطالعه نمایید.پس از آن که فایل فشرده شده کامپایلر توربو سی پلاس پلاس نسخه 3.0  را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج نمودید، بر روی فلدر TC که در شکل (1) نمایش داده شده، راست کلیک کرده و گزینه Copy را کلیک کنید.

Select-Copy-1
             شکل (1) نحوه کپی کردن فلدر TC
           
   سپس به درایو C رفته و فلدر کپی شده TC را در این درایو Paste نمایید. (برای Paste کردن می توانید کلیدهای ترکیبی Ctrl + V را از صفحه کیبورد خود فشار دهید).سپس به فلدر TC که هم اکنون در درایو C قرار گرفته است، وارد شوید و بعد از آن داخل فلدر BIN شوید. در فلدر BIN همانند شکل (2) باید بر روی فایل TC.EXE راست کلیک کرده و سپس گزینه Run as administrator کلیک کنید.
TC-Run-As-Administrator-2
             شکل (2) اجرا کردن فایل TC.EXE به عنوان مدیر سیستم.
           
چنان چه با پیامی مطابق شکل (3) مواجه شدید روی دکمه Ignore کلیک کنید.
TC-Erro-Message-3
             شکل (3) پیام نشان دهنده عدم اجرای برنامه در حالت تمام صفحه.
           
در این پیام به شما اعلام می شود که کامپایلر توروبو سی پلاس پلاس نمی تواند به صورت بزرگ در صفحه نمایش داده شود. چنان چه خطایی در دانلود فایل ها رخ ندهد و مشکلی در اجرای کامپایلر توربو سی پلاس پلاس وجود نداشته باشد، این کامپایلر اجرا می شود. صفحه اول کامپایلر سی پلاس پلاس مطابق شکل (4) است.
Turbo-C-Plus-Plus-Run-4
             شکل (4) صفحه اولیه کامپایلر توربو سی پلاس پلاس.
           
برای نوشتن برنامه در این کامپایلر بایستی ابتدا از منوی file  گزینه new را انتخاب کنید تا یک پروژه جدید برای شما ایجاد شود. وقتی که یک پروژه جدید برای شما ایجاد شود مححیط کامپایلر Turbo C++ همانند شکل (5) می شود.
Turbo-C-Plus-Plus-Window-5
             شکل (5) صفحه نوشتن دستورات برنامه در کامپایلر توربو سی پلاس پلاس.
           
ممکن است وقتی که شما برای اولین بار این کامپایلر را باز می کنید مستقیما شکل (5) به شما نمایش داده شود. در این صورت دیگر نیازی به ایجاد پروژه جدید ندارید، بلکه می توانید دستورات برنامه نویسی خود را در صفحه آبی رنگ تایپ کرده و از طریق منوی Run برنامه نوشته شده خود را اجرا نمایید.پس از دانلود کامپایلر توربو سی پلاس پلاس، برای بازدید از نمونه برنامه های نوشته شده به زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و نسبت به دانلود رایگان سورس کدهای نوشته شده به زبان سی پلاس پلاس اقدام نمایید.[(link)|مشاهده تمام پروژه های نوشته شده به زبان سی پلاس پلاس|زبان-برنامه-نویسی-C-Plus-Plus]

عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved