0910-54 54 104
0939-55 55 140

دانلود و نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1

در این مقاله ما قصد داریم آموزش نصب نرم افزار ساخت بازی Snap یا همان BYOB سابق را به شما آموزش دهیم. نصب نرم افزار BYOB همانند بسیاری از نرم افزرهای کامپیوتری ساده و راحت است. کافیست مراحلی که در ادامه این مقاله همراه با عکس توضیح داده شده است را انجام دهید تا در کمتر از 5 دقیقه بتوانید نرم افزار ساخت بازی BYOB را بر روی کامپیوتر خود؛ نصب کنید.در ابتدا فایل نصب برنامه با نام BYOB-3-Setup.rar را که به فشرده شده است، از سایت مارکت 021 دانلود کرده و سپس این فایل نصب را از حالت فشرده خارج کنید. در صورتی که نمی دانید فایل ها را چه طور از حالت فشرده خارج کنید، بایستی ابتدا مقاله آموزش خارج کردن فایل ها از حالت فشرده مطالعه نمایید.پس از آن که فایل فشرده شده BYOB-3-Setup.rar را از حالت فشرده خارج نمودید، به داخل فلدر BYOB-3-Setup رفته و بر روی فایل BYOB-Setup.exe دو بار کلیک کنید. پنجره ای همانند شکل (1) بر روی مانیتور شما نمایش داده می شود.

Wellcome-To-Setup-BYOB-Software-1
             شکل (1) پنجره تعیین مسیر نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1.
           
برنامه BYOB در محلی از کامپیوتر شما که آدرس آن در قسمت Destination Folder نوشته شده نصب می شود. چنان چه مایل هستید محل نصب نرم افزار BYOB را تغییر دهید، بر روی دکمه Browse… کلیک کنید. پیشنهاد ما این است که مسیر نصب پیش فرض برای نرم افزار BYOB را تغییر ندهید و اجازه دهید این برنامه در درایوی که ویندوز شما در آن قرار دارد، نصب گردد.بر روی دکمه Install کلیک کنید. پس از کلیک کردن روی دکمه Install پنجره ای همانند شکل (2) بر روی مانیتور شما ظاهر می شود.
Installing-BYOB-Software-2
             شکل (2) آغاز فرایند نصب نرم افزار BYOB بر روی کامپیوتر.
           
پنجره باز شده در شکل (2) نشان می دهد که نصب برنامه BYOB بر روی کامپیوتر شما آغاز شده است. در فرایند نصب فایل های مورد نیاز برنامه به صورت پیش فرض در مسیر C:\BYOB قرار می گیرند. همچنین برخی از تنظیمات مربوط به این برنامه در ریجستری ویندوز شما ثبت می شود.پس از این که روی دکمه Install کلیک کردید، بایستی مدت زمان کوتاهی منتظر بمانید تا فایل های مورد نیاز برنامه نصب شوند. هنگامی که نصب برنامه BYOB تمام شود، وضعیت پنجره ای که در شکل (2) نمایش داده شده است به حالتی که در شکل (3) مشاهده می شود، تغییر می کند.
Successfull-Setup-BYOB-Software-3
             شکل (3) اتمام فرایند نصب نرم افزار BYOB نسخه 3.1.
           
در این حالت نصب برنامه BYOB نسخه 3.1 تمام شده است بنابراین برای بستن پنجره نصب برنامه بایستی بر روی دکمه Close کلیک نمایید. در صورتی که برنامه با موفقیت و بدون خطا بر روی سیستم کامپیوتری شما نصب شده باشد، فایل اجرایی برنامه با نام BYOB روی دسکتاپ شما قرار می گیرد که برای اجرا شدن نرم افزار بایستی بر روی این فایل اجرایی دو بار کلیک کنید.پس از دانلود نرم افزار بایوب (BYOB)، شما می توانید بازی ها و انیمیشن های تهیه شده در محیط بایوب را از طریق لینک زیر بازدید کرده و در صورت نیاز هر یک از نمونه پروژه های بایوب را رایگان دانلود نمایید.

مشاهده تمام نمونه بازی ها و انیمیشن های بایوب (BYOB)

عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved