0910-54 54 104
0939-55 55 140

بهینه سازی و سئو سایت

سئو سایت برای موتورهای جست و جو که در زبان انگلیسی با عبارت Search Engine Optimization (SEO) بیان می شود، به زبان ساده به مجموعه کارهایی گفته می شود که بر روی یک سایت انجام می شوند تا سایت از نظر موتورهای جست و جو بهتر دیده شده و بتواند امتیاز بالاتری به دست آورد. هر چقدر که سایت امتیاز بالاتری به دست آورد، در هنگام جست و جوی کاربران در موتورهای جست و جو (گوگل، یاهو، بینگ و ...) در صفحه های نخست نتایج جست و جو قرار می گیرد. تمامی نمونه کارهای بهینه سازی سایت که توسط مجموعه مارکت 021 انجام شده اند به همراه مقالات مرتبط در این حوزه که توسط متخصصان SEO در مجموعه مارکت 021 نوشته شده است، در این صفحه قرار دارند. شما می توانید هریک از نمونه کارهای بهینه سازی سایت (SEO) را در این صفحه مشاهده کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هریک از پروژه های انجام شده، بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
ثبت سفارش بهینه سازی سایت (SEO)
هم اکنون شما با استفاده از فرم ثبت سفارش می توانید سایت و عبارت های مد نظر خود که می خواهید با آن ها در صفحه های اول نتایج جست و جو باشید را به ما اعلام کنید. ما پس از بررسی های لازم مدت زمان انجام پروژه به همراه هزینه را به شما اعلام خواهیم نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت می توانید از طریق ایمیل info@market021.com یا شماره تلفن های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

بهینه سازی و سئو سایت

تعداد محصولات موجود در این دسته 2 مورد میباشد .
تعداد مقالات موجود در این دسته 1 مورد میباشد .
  • مقاله

    اصطلاح تولید محتوا به مجموعه ای از تصاویر، متن ها، فیلم های ویدئویی و فایل های صوتی گفته می شود که در یک حوزه مشخص تهیه می شود. مخاطبان تولید محتوا می توانند دانش آموزان یک مدرسه یا کاربران یک سایت اینترنتی باشند و محتوا نیز می تواند آموزشی، خبری، علمی و ... باشد. تولید محتوا در حوزه کسب و کار آنلاین، می تواند برای یک بلاگ یا یک سایت؛ فروشگاهی و یا یک سایت سازمانی انجام شود. در این مقاله ما ویژگی های یک محتوای خوب را توضیح داده و به بررسی تاثیرات آن خواهیم پرداخت.

عضویت در خبرنامه
captcha

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت مارکت 021

Copyright © 2016 market021.com All rights reserved